Právě vyšlo

Ceník autoskel

27. 5. 2013, 12:44 | Diskuze (0)


Opravy autoskel Praha

27. 5. 2013, 12:44 | Diskuze (0)


Oprava autoskel Praha

27. 5. 2013, 12:48 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: autosklocz.cz/autosklo » Výměna autoskla z povinného ručení
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Při výměně čelního skla
vyluxování Vašeho vozidla
a vyčištění klimatizace za 100 Kč
Zavoláme Vám

Výměna autoskla z povinného ručení

Výměna autoskla z povinného ručení

27. 5. 2013, 12:44

Výměna autoskla z povinného ručení je jednou z možných situací, jak získat nové autosklo. Poškození zaviněné jiným účastníkem je nutné doložit patřičnými doklady. Sjednané připojištění čelního skla činí případ poněkud jednodušší.

Výměna autoskla z povinného ručení

Poškozený musí předložit k bezplatné výměně skla z povinného ručení kopii velkého technického průkazu. Dále se požaduje kopie ŘP. U firemních vozidel razítko firmy. U leasingových případů kopie 1. strany leasingové smlouvy. Viník musí a je povinen také doložit kopie ŘP, velkého technického průkazu, doklad o povinném ručení a u firemních vozů razítko firmy.

Aktuální tónování autoskel sleva

Tónování autoskel se provádí jednak pokovením nebo fóliemi. Montáž autofólií mají vždy provádět zkušení a profesionální pracovníci, kteří prošli speciálním školením a mají také praxi. Vysoká kvalita autofólií zaručuje dokonalé zatmavení autoskel po dlouhou dobu. Autofólie osvědčených výrobců nabízejí zákazníkům jakékoliv zabarvení a zatmavení. Nejnovější generace autofólií filtrují až 99 % UV škodlivých paprsků. Snižují také oslnění sluncem a oslnění světly jiných vozidel. Tónování autoskel sleva dodá vašemu vozidlu úplně jiný kabát s puncem exkluzivity. Váš vůz dostane úplně jiný design. Zmenší průhlednost do vašeho vozu a nikterak neomezí zachování průhledu z vašeho vozu.

Autosklo Kladno autoskla zdarma

Autosklo Kladno to je víc než bohatý a pestrý servis zákazníkům. Autosklo Kladno a výměna autoskle z povinného ručení je jednou ze služeb svým zákazníkům. Tónování autoskel k lepšímu a komfortnějšímu cestování vozidly. Zároveň je také prodejcem určitých značek autoskel. Ceník autoskel je vždy aktuálně představen zákazníkům.

Spolehlivá autoskla Praha

Zkušená a profesionální autoskla Praha vždy precizně a dokonale opraví vaše autoskla. Bohaté zkušenosti v kombinaci se zručností profesionálů vždy předvedou dokonalý servis. Autoskla Praha mají také ve své nabídce služeb klientům i jiný servis. Navštivte toto firmu se svým vozem a nechte se přesvědčit osobně.
Zobrazení: 194656 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články
 • Výměna autoskla zdarma

  27. 5. 2013, 12:48 | Diskuze (0)

  Rozbilo se vám auto? Potřebuje servis, náhradní součástku? Nebo jste se dokonce stali účastníky autonehody? Potřebujete vyměnit autoskla? Pokud možno rychle, bez starostí a levně? Nebo možná dokonce zdarma? Je to možné?

 • Výměna autoskla pojišťovna

  27. 5. 2013, 12:45 | Diskuze (0)

  Auto dnes skutečně paří k nezbytnostem, které většina z nás využívá prostě den co den. Stačí třeba jen malá porucha na něm, která nám dočasně znemožní jeho provoz, a známe to všichni. Připadáme si najednou úplně neschopní.

 • Levná výměna autoskla

  27. 5. 2013, 12:44 | Diskuze (0)

  Potřebujete nová autoskla a bojíte se, že budou stát spoustu peněz? Ale vždyť je to zcela zbytečné. Hoďte podobné obavy za hlavu. Pořiďte si levná autoskla. Celkem levnou výměnu autoskel poskytuje většina renomovaných autoservisů.

 • Výměna autoskla z povinného ručení

  27. 5. 2013, 12:44 | Diskuze (0)

  Výměna autoskla z povinného ručení je jednou z možných situací, jak získat nové autosklo. Poškození zaviněné jiným účastníkem je nutné doložit patřičnými doklady. Sjednané připojištění čelního skla činí případ poněkud jednodušší.

 • Výměna autoskla Praha 4

  27. 5. 2013, 12:43 | Diskuze (0)

  Potřebuje váš vůz před nadcházejícím zimním období nějakou tu menší opravu? Věřte, že důkladnou péčí autu prodloužíte životnost a sobě rozhodně zpříjemníte jízdu a cestování v něm. Nechte si vyměnit autoskla a řízení se stane požitkem.