Právě vyšlo

Ceny autoskel

27. 5. 2013, 12:48 | Diskuze (0)


Autosklo Modřany

27. 5. 2013, 12:46 | Diskuze (0)


Střešní okno do auta

27. 5. 2013, 12:45 | Diskuze (1)


navigation iconNacházíte se: autosklocz.cz/autosklo » Výměna autoskla Praha 4
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Při výměně čelního skla
vyluxování Vašeho vozidla
a vyčištění klimatizace za 100 Kč
Zavoláme Vám

Výměna autoskla Praha 4

Výměna autoskla Praha 4

27. 5. 2013, 12:43

Potřebuje váš vůz před nadcházejícím zimním období nějakou tu menší opravu? Věřte, že důkladnou péčí autu prodloužíte životnost a sobě rozhodně zpříjemníte jízdu a cestování v něm. Nechte si vyměnit autoskla a řízení se stane požitkem.

Výměna autoskla Praha 4

Na nadcházející zimní období je třeba automobil připravit. A věřte, že se vyplatí nezůstat jen u toho, že takzvaně přezujete zimní pneumatiky, popřípadě nanesete na lak vrstvu ochranného krému. Věřte, že taková nová autoskla skutečně učiní z řízení vašeho vozu požitek. Využijte možnosti nechat si autoskla velmi levně tónovat a pak ať už se sluníčko v bílé vrstvě sněhu odráží jak chce.

Tónování autoskel

Příliš ostré sluneční paprsky nám mohou řízení auta velmi znepříjemnit, někdy téměř znemožnit. Většina řidičů bohužel zná ten pocit, kdy slunce pálí v nízkém úhlu, a pokud jedeme proti němu, nevidíme doslova nic. A to nejen v létě. I v zimním období, které se blíží, se sluneční paprsky umí od bílé vrstvy sněhu velmi nepříjemně odrážet. O tom, jak dokáží oslnit světla protijedoucích aut asi není třeba nějak dál se rozvádět. Jak se proti tomu všemu bránit? Nechte si vyměnit autoskla, nebo si alespoň dopřejte tónování těch stávajících.

Využijte služby a slevy

Autoservisy momentálně poskytují mnoho slev a akčních nabídek na výměny, opravy a úpravy autoskel před zimou. Je na místě, abyste toho využili ve svůj prospěch. Nechte si například zdarma přeměřit propustnost autoskel. Ceníky odkazují i ke slevám týkajícím se právě tónování a zabarvování autoskel. A jak ještě ušetříte. Zvolte autoservis, kam to budete mít doslova co by kamenem dohodil. Pobočky těch skutečně renomovaných naleznete dokonce na mnoha místech přímo v Praze a jejím okolí. Praha 4, 9, Kladno, … Vždy to bude dost blízko. A pokud by bylo třeba, věřte že je možné provést výměnu autoskla dokonce i u vás doma.

Levně nebo dokonce zdarma?

Přejete si vyměnit autoskla co možná nejlevněji, nebo nejlépe zcela zdarma? I tato možnost existuje. Některé autoservisy totiž umožňují vše provést přímo z povinného ručení, rovnou na účet pojišťovny, se kterou spolupracují. To je ideální, ne?
Zobrazení: 182803 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články
  • Výměna autoskla Praha 4

    27. 5. 2013, 12:43 | Diskuze (0)

    Potřebuje váš vůz před nadcházejícím zimním období nějakou tu menší opravu? Věřte, že důkladnou péčí autu prodloužíte životnost a sobě rozhodně zpříjemníte jízdu a cestování v něm. Nechte si vyměnit autoskla a řízení se stane požitkem.