Právě vyšlo

Autosklo nonstop

27. 5. 2013, 12:47 | Diskuze (0)


Pokovení autoskel

27. 5. 2013, 12:46 | Diskuze (0)
navigation iconNacházíte se: autosklocz.cz/autosklo » Střešní okno do auta
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Při výměně čelního skla
vyluxování Vašeho vozidla
a vyčištění klimatizace za 100 Kč
Zavoláme Vám

Střešní okno do auta

Střešní okno do auta

27. 5. 2013, 12:45

Také se zasněně díváte za kabrioletem a říkáte si, jaká je to pohodlná jízda. Ale pak si uvědomíte, že to vlastně není úplně praktické? Možná by právě vám vyhovovalo auto se střešním oknem.

Střešní okno do auta

Střešní okna jsou bezpečná a velmi odolná. Skládají se z bezpečnostního skla a ochranné izolace. Použité sklo může být tmavé s UV filtrem jako ochrana proti slunečnímu záření. Nebo je možné přimontovat zatahovací roletu pro velmi slunné dny.

Výhody střešních oken

Střešní okno vám zpříjemní výhled do krajiny, zejména pak dětem i dospělým sedícím v autě vzadu v druhé řadě. Do auta si otevřením střešního okna můžete pustit příjemný vánek a čerstvý vzduch. Ne každému je příjemné v létě používat klimatizaci, otevření střešního okna je jednou z možností, jak zabránit přehřívání. Střešní okna je možné dodatečně domontovat téměř do všech druhů aut.

Jak se okno otevírá

Střešní okna mohou být buď výklopná – okno se na jedné straně postupně zvedá. Nebo posuvná – okno se celé malinko nadzdvihne a po střeše se posune. Zvláštním typem je plátěné střešní okno, které se odhrnuje podobně jako u kabrioletu. Otevírání se provádí buď mechanicky, tedy zatažením za páku, nebo elektricky, jednoduchým zmáčknutím příslušného tlačítka.

Oprava a výměna autoskel

Dojde-li k pojistné události, je důležité, zda prodejce autoskel je či není partnerem pojišťoven. Např. společnost autosklocz.cz je smluvním partnerem pojišťoven pro Střední Čechy a při pojistné události opraví sklo z povinného ručení nebo z havarijního pojištění. Pro klienta tedy probíhá vyřízení nepříjemné události pohodlně a zdarma, protože veškerá komunikace probíhá mezi prodejcem a pojišťovnou a opravu či výměnu hradí pojišťovna. Oprava skla je možná u bodových prasklin do velikosti asi 4 cm a u podélných prasklin dokonce do velikosti až 6 cm.

Zobrazení: 278629 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 1
Dobrý den, sháním na peugeot střešní okno o rozměru, 80x48 c...Milan Štanc6. 7. 2020
diskuze

Podobné články
  • Střešní okno do auta

    27. 5. 2013, 12:45 | Diskuze (1)

    Také se zasněně díváte za kabrioletem a říkáte si, jaká je to pohodlná jízda. Ale pak si uvědomíte, že to vlastně není úplně praktické? Možná by právě vám vyhovovalo auto se střešním oknem.