Právě vyšlo


Leštění autoskel

27. 5. 2013, 12:47 | Diskuze (0)


Autosklo Kladno

27. 5. 2013, 12:43 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: autosklocz.cz/autosklo » Pokovení autoskel
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Při výměně čelního skla
vyluxování Vašeho vozidla
a vyčištění klimatizace za 100 Kč
Zavoláme Vám

Pokovení autoskel

Pokovení autoskel

27. 5. 2013, 12:46

Pokovení autoskel vyniká celou plejádou skvělých vlastností. Má nejen velice zajímavý a atraktivní vzhled, ale také praktické výhody. Pokovení autoskel nezkresluje výhled z interiéru vozu a také nemění deformační vlastnosti autoskel.

Pokovení autoskel

Další kladnou vlastností pokovení autoskel je, že chrání zrak před UV zářením. Za horkých letních dní dochází ve vozidle ke snížení teploty o výrazných 10 až 15°C. Nedochází k propustnosti tepla do vozidla. Stálobarevnost je velkou výhodou pokovení autoskel. Vrstva pokovení se dá nanést podle výběru majitele vozu v různých odstínech zatmavení a v různých barvách.

Tónování autoskel nový design vozu

Tónování autoskel přináší vašemu vozu úplně jiný kabát. Z docela obyčejného vozu učiní moderní a elegantní vůz. Bezfóliové tónování autoskel spočívá v nanášení mikronů kovu titanu na povrch autoskel. Slabá vrstva zajistí účinnou ochranu proti slunečnímu záření. S pokovením a tónováním úzce souvisí měření propustnosti autoskel. Propustnost skel automobilů má přísná pravidla a není poklesnout pod 70 %. Silniční kontroly kladou důraz na propustnost skel a může být uložena pokuta.

Zatmavení autoskel zvýšení pocitu soukromí

Fólie aplikované na skla vozidel odrážejí a pohlcují solární termální energii. Dochází tedy k výraznému snížení interiérové teploty speciálně u vozidel, která nemají ve výbavě klimatizaci. Montáž autoskel můžete také propojit s účelným zatmavením autoskel. Výměna autoskel se dá skvěle zkombinovat s praktickým pokovením nebo zatmavením autoskel.

Levné autosklo do www.autosklocz.cz

Tato společnost má své pobočky po celé Praze 2, 5, 6, 8, 9 a 10. V případě poškození autoskel je tady pro vás jako smluvní partner pojišťoven pro Střední Čechy a tedy ke každému pojištěnému autu v rámci plnění vymění autosklo na účet pojišťovny. Opravy autoskel se provádějí s naprostou profesionalitou.

Šíbr sluší moderním autům

Velice specifickou záležitostí pro atraktivitu vozidel je šíbr. S vhodně zvoleným šíbrem dostane vaše auto úplně jiný rozměr a design. Elegance, modernost a atraktivita je to pravé pro stylová auta s nádechem exotiky a dálek.
Zobrazení: 192806 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články