Právě vyšlo

Oprava autoskla

27. 5. 2013, 12:47 | Diskuze (0)


Autosklo Praha 4

27. 5. 2013, 12:49 | Diskuze (0)


Oprava autoskel

27. 5. 2013, 12:43 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: autosklocz.cz/autosklo » Opravy autoskel Praha
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Při výměně čelního skla
vyluxování Vašeho vozidla
a vyčištění klimatizace za 100 Kč
Zavoláme Vám

Opravy autoskel Praha

Opravy autoskel Praha

27. 5. 2013, 12:44

Praskliny čelních autoskel jsou stálým problémem mnoha řidičů. Stačí tak málo a prasklina je tu. Opravy autoskel vyžadují opravdový a vysoce kvalitní servis. Opravy autoskel Praha jsou tu, aby vyřešily problémy s prasklými autoskly.

Opravy autoskel Praha

Praskliny autoskel nemusí vždy nutně vést k výměně celých skel. Někdy postačí profesionální oprava. S pomocí kvalitních nástrojů se poškození autoskel dá elegantně opravit. Dosáhne se 100 % obnovení původní pevnosti a zároveň stability. Opravy autoskel Praha je servisem pro všechny automobilisty s rozbitými skly svých vozidel. Pojišťovny také proplácejí opravy autoskel.

Výměna autoskel se zárukou

Top servis dodává na nová autoskla také záruku, která se vztahuje na kvalitu autoskla, jeho průhlednost, stálobarevnost a tvar. V převážné míře záruka představuje 24 měsíců. Také na montáž se vztahuje záruka v trvání dvou let a to na těsnost.

Výměna skel zdarma z povinného ručení

Levná výměna autoskla, tedy zdarma se provádí na připojištěná skla a nebo na z povinného ručení. Tuto službu automobilistům provádějí osvědčené a profesionální autoskla Praha 9. Autosklo Kladno také provádí veškerý servis ohledně oprav autoskel a výměny autoskel. V profesionálních servisech se dají také zakoupit nová autoskla a k dipozici je zákazníkům aktuální ceník. Ceník autoskel dává nahlédnout automobilistům do momentálních cenových relací autoskel.

Potřebné doklady k výměně autoskel zdarma

Základní podmínkou je nahlášení pojistné události. Dále musí být sklo nafocené zástupcem pojišťovny. Dále jsou zapotřebí velký technický průkaz vozidla. Řidičský průkaz osoby, která v inkriminovanou dobu řídila vozidlo. Pojistná smlouva a doklad o zaplacení je nutné také předložit.

Profesionální výměna autoskla Praha 4

Ceník výměny autoskel se samozřejmě liší pro osobní vozy a nákladní automobily. Dále se ceny liší montáží do gumy a vlepováním. U zahraničních vozidel jsou ceny výměny autoskle podstatně dražší záležitostí.Výměna autoskla Praha 4 je váš partner na cestě bezpečné a spolehlivé jízdy vaším vozem.
Zobrazení: 167516 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články
  • Opravy autoskel Praha

    27. 5. 2013, 12:44 | Diskuze (0)

    Praskliny čelních autoskel jsou stálým problémem mnoha řidičů. Stačí tak málo a prasklina je tu. Opravy autoskel vyžadují opravdový a vysoce kvalitní servis. Opravy autoskel Praha jsou tu, aby vyřešily problémy s prasklými autoskly.