Právě vyšlo

Autoskla Praha 9

27. 5. 2013, 12:44 | Diskuze (0)


Autosklo Praha 3

27. 5. 2013, 12:46 | Diskuze (0)


Oprava autoskla

27. 5. 2013, 12:47 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: autosklocz.cz/autosklo » Měření propustnosti skel
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Při výměně čelního skla
vyluxování Vašeho vozidla
a vyčištění klimatizace za 100 Kč
Zavoláme Vám

Měření propustnosti skel

Měření propustnosti skel

27. 5. 2013, 12:45

Měření propustnosti skel u automobilů se provádí převážně pomocí certifikovaných přístrojů. Toto měření si dává za cíl zajistit větší bezpečnost silničního provozu. Preventivní změřením propustnosti skel se řidiči vyhnou následným možným problémům.

Měření propustnosti skel

Když naměřená hodnota propustnosti skel neodpovídá normě můžete se vystavit následným sankcím. Závadou je zatemnění čelního skla s propustností nižší než 75 %. Také zatemnění předního bočního skla pod 70 % je nepřípustné. Preventivní měření propustnosti skel provádějí také některé specializované firmy zdarma. Tato nadstandardní služba řidičům je skvělým bonusem.

Exkluzivní tónování autoskel

Tónování autoskel přispívá ke zvýšenému komfortu automobilu. Kvalitní autofólie výrazně snižují působení slunečních paprsků a účinně chrání vozidlo před UV zářením. Chrání tedy samotné vozidlo a zároveň interiér vozu před nežádoucím přehříváním. Tónování autoskel také přispívá ke zvýšenému komfortu a exkluzivitě automobilu. Jsou zárukou zvýšeného soukromí vozu. Vysoce kvalitní autofólie jsou opatřeny ochrannou vrstvou odolnou proti poškrábání.

Opravy autoskel Autosklo Praha

Poškození čelního skla vozu je vždy pro řidiče nepříjemnou záležitostí. Výměna autoskla zdarma vždy od Autosklo Praha. Levné autosklo také od poboček na Praze 2, 5, 6, 8, 9, 10.Autosklo Praha je smluvním partnerem pojišťoven pro Střední Čechy a tudíž každému pojištěnému autu v rámci pojistného plnění vymění autosklo na účet pojišťovny. Také www.autosklocz.cz je váš skvělý partner v případě nenadálých situací s případnými opravami autoskel nebo s výměnou autoskel. Levné autosklo s montáží autoskel vždy od této firmy.

Atraktivní šíbr

Šíbr je velice specifickou záležitostí pro automobil. Auto s šíbrem se vždy stává středem pozornosti a zájmu mnoha jedinců. Mnoho automobilistů miluje a dává přednost vozu s šíbrem. Ne však každý automobil může mít atraktivní a vysoce zajímavý šíbr. Existuje několik variant šíbrů, které si mohou řidiči dát nainstalovat do svého vozu. Zvýší se pak následně jeho vzhled a luxus cestování.
Zobrazení: 184405 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články
  • Měření propustnosti skel

    27. 5. 2013, 12:45 | Diskuze (0)

    Měření propustnosti skel u automobilů se provádí převážně pomocí certifikovaných přístrojů. Toto měření si dává za cíl zajistit větší bezpečnost silničního provozu. Preventivní změřením propustnosti skel se řidiči vyhnou následným možným problémům.