Právě vyšlo

Leptání vin

27. 5. 2013, 12:45 | Diskuze (0)


Scelování autoskel

27. 5. 2013, 12:46 | Diskuze (0)


Autosklo Modřany

27. 5. 2013, 12:46 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: autosklocz.cz/autosklo » Tónování autoskel
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Při výměně čelního skla
vyluxování Vašeho vozidla
a vyčištění klimatizace za 100 Kč
Zavoláme Vám

Tónování autoskel

Tónování autoskel

27. 5. 2013, 12:49

Historie tónování autoskel sahá do šedesátých let minulého století. Původním požadavkem byla filtrace nebezpečného a redukce sluneční energie. Rozšíření do automobilového průmyslu bylo pouze otázkou času. Tónování autoskel má své výhody a také úskalí.

Tónování autoskel

Zároveň s vývojem tónování autoskel pomocí autofólie vznikla a dále se rozšířila technologie tónování autoskel přímým pokovením. Na sklo se nanáší velice slabá vrstva kovu. Obě technologie mají své přednosti, ale také nevýhody. Moderní technologie a vývoj posunuly autofólie na úroveň přímého pokovení. Tónování autoskel při použití kvalitní fólie vydrží po celou životnost vozu.

Výhody tónování autoskel pomocí autofólie

Tónování autoskel pomocí autofólie má celou řadu předností. Především je to rychlost instalace. Dále také není nutné demontovat skla z automobilu. Při případné autonehodě se snižuje riziko poranění střepy. Autofólie drží rozbité sklo pohromadě. Poškozená fólie se dá snadno vyměnit. Autofólie je také možné instalovat přímo u zákazníků.

Tónování autoskel a opravy autoskel

S tónováním autoskel také souvisí další servis a to opravy autoskel. Specialisté v oboru autoskel provádějí mimo jiné výměny autoskel. V případě, že je klient smluvním partnerem pojišťoven pro Střední Čechy, tak ke každému pojištěnému autu v rámci pojistného plnění vymění autosklo na účet pojišťovny. Www.autosklo. cz je služba automobilistům v co nejširším rozsahu a také pro jejich absolutní spokojenost.

Autosklo Praha a tónování autoskel pro pohodlnou a komfortní jízdu

Výměna autoskel zdarma je takovým skvělým bonusem pro spokojenost řidičů. Zatmavení autoskel má celou řadu výhod. Příliš světlé tónování autoskel není vhodné. Dále také přílišné tmavé zabarvení komplikuje řízení vozu při špatné viditelnosti. Správné tónování autoskel a vhodná autofólie efektně blokují sluneční svit a poskytují cestujícím příjemné mikroklima ve vozidle. Instalace autofólie je také významným ekologickým krokem. S tónováním autoskel souvisí úzce také měření propustnosti skel. Tónování autoskel není pouze modernám trendem, ale má také mnoho výhod a předností.
Zobrazení: 170908 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články
 • Autoskla ceník

  27. 5. 2013, 12:48 | Diskuze (1)

  Pokud potřebujete vyměnit sklo na svém automobilu, hledáte nejdříve jejich cenu. Autoskla ceník je velmi důležitý aspekt, který vás ovlivní. Samozřejmě je velmi důležité, jaké sklo vám firma může nabídnout a délka opravy.

 • Výměna autoskla zdarma

  27. 5. 2013, 12:48 | Diskuze (0)

  Rozbilo se vám auto? Potřebuje servis, náhradní součástku? Nebo jste se dokonce stali účastníky autonehody? Potřebujete vyměnit autoskla? Pokud možno rychle, bez starostí a levně? Nebo možná dokonce zdarma? Je to možné?

 • Oprava autoskla

  27. 5. 2013, 12:47 | Diskuze (0)

  Pokud máte poškozené čelní sklo, není nutná výměna autoskla. Někdy se vyplatí drobnější prasklinky nebo důlky opravit specielní technologií. Po dokončení zásahu ani nepoznáte, kde sklo bylo poškozené, oprava je velmi spolehlivá

 • Výměna autoskla pojišťovna

  27. 5. 2013, 12:45 | Diskuze (0)

  Auto dnes skutečně paří k nezbytnostem, které většina z nás využívá prostě den co den. Stačí třeba jen malá porucha na něm, která nám dočasně znemožní jeho provoz, a známe to všichni. Připadáme si najednou úplně neschopní.

 • Autoskla Praha 5

  27. 5. 2013, 12:45 | Diskuze (0)

  Potřebujete nová autoskla? Nebo si je přejete "jen" odborně vyleštit, zatmavit, tónovat? Přeměřit propustnost autoskel a podobně? Jakou společnost zvolit? Který autoservis vám poskytne služby na skutečně profesionální úrovni?