Právě vyšlo

Autoskla Praha 5

27. 5. 2013, 12:45 | Diskuze (0)


Montáž autoskel

27. 5. 2013, 12:48 | Diskuze (0)


Levná výměna autoskla

27. 5. 2013, 12:44 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: autosklocz.cz/autosklo » Folie na autosklo
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Při výměně čelního skla
vyluxování Vašeho vozidla
a vyčištění klimatizace za 100 Kč
Zavoláme Vám

Folie na autosklo

Folie na autosklo

27. 5. 2013, 12:46

Zejména mladí lidé preferují u svých automobilů tmavě zabarvená skla, která jim dávají pocit bezpečí a izolovanosti od okolí. Ale není to jen frajeřina. Autofolie brání přehřívání auta, poškrabání skla a ztěžují práci tipařům.

Folie na autosklo

Na skla automobilů můžeme použít bezpečnostní i tónovací autofolie. Nejprve je třeba nalepit bezpečnostní autofolii, teprve potom autofoolii tónovací. Nalepení autofolie není závisle na počasí, ani na roční době, už proto, že se lepí z vnitřní strany skla. Folie je z polyesteru a tónuje se do hmoty již při výrobě. Je odolná a brání poškrabání skla.

Jako James Bond

Kromě atraktivního vzhledu tmavých skel automobilu, kdy si řidič může připadat jako James Bond, a většího pocitu soukromí je výhodou folií na sklo zejména snížení teploty v interiéru vozidla až o 75 %, což oceníme zejména v parných letních dnech. Podstatně je snížen i průnik UV záření. Nelze však zapomínat na dodržení propustnosti světla, která u čelního skla musí být nižší než 75 %, u zadního skla a bočních skel pak nižší než 70 %. Snižuje se i riziko poranění střepy při rozbití skla případě havarie, ale i možnost vkradení auta, protože folie na autosklo znesnadňují úsilí tzv. tipařů.

Protisluneční autofolie

Kvalitní autofolie je vyrobena z jedné, nebo více vrstev polyesteru. Polyester může být probarvený ve hmotě, ale i pokovený. Autofolie je pak opatřena vrstvou lepidla, kterým se folie přilepí ke sklu. I v té může být barvivo. Protisluneční autofolii oceníme hlavně v parných dnech, kdy nedochází k přehřátí interiéru vozu a dochází i k úsporám na provozu klimatizace.

Bezpečnostní autofolie

Jde o čiré, průhledné autofolie, které zaručují vynikající průhlednost, přilnavost a pevnost. Důležité je, že zpevňují autosklo a brání zlodějům vniknout do vozidla. Chrání tedy náš majetek před zloději a posádku vozidla od úrazu při autonehodě. Na trhu je dnes dostatečný výběr folií na autosklo, a to v různých cenových kategoriích. Příliš šetřit bychom však neměli, kvalita se vyplatí.
Zobrazení: 166061 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 1
Za mě doporučuju firmu https://www.autosklosos.cz/, hlavně j...Homola6. 3. 2018
diskuze

Podobné články