Právě vyšlo


Střešní okno do auta

27. 5. 2013, 12:45 | Diskuze (1)


Leštění autoskel

27. 5. 2013, 12:47 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: autosklocz.cz/autosklo » Ceny autoskel
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Při výměně čelního skla
vyluxování Vašeho vozidla
a vyčištění klimatizace za 100 Kč
Zavoláme Vám

Ceny autoskel

Ceny autoskel

27. 5. 2013, 12:48

Poškození čelního skla automobilu je vždy nepříjemný problém pro řidiče. V případě silniční kontroly mohou nastat značné problémy. Nehrozí pouze pokuta, ale také možnost odebrání technického průkazu vozidla. Proč tedy riskovat.

Ceny autoskel

autosklocz.cz je smluvním partnerem pojišťoven pro Střední Čechy a tedy každému pojištěnému autu v rámci pojistného plnění vymění autoskla na účet pojišťovny. Výměna poškozeného čelního skla automobilu je pro majitele vozy velkým bonusem a značnou finanční úsporou. Autosklocz.cz znamená vaší další bezpečnou a spolehlivou jízdu pro následující dny.

Malé opravy autoskel

Malá prasklina autoskla nemusí vždy vést k nutné výměně celého autoskla. Výměna celého autoskla vlivem mnoha faktorů může přinést také nějaké problémy. Může se jednat o poškození karosérie nebo různé netěsnosti. Velkou výhodou malých oprav autoskel je bezproblémové proplácení pojišťovnami. Pomocí kvalitních nástrojů se dají malé praskliny skvěle opravit během krátké doby a dosáhne se původní pevnost a stabilita autoskel. Autoskla Praha je veškerý servis pro vaše vozidlo.

Kvalitní výměna autoskel

Výměna autoskel musí být vždy perfektní. Je velice důležité aby autosklo opravdu pevně drželo v rámu karosérie. Tím je dán vysoký nárok na lepící soustavy a také na kvalitní a profesionální montáž. Výměna autoskel se musí provádět za použití atestovaných lepících prostředků. Správný technologický postup je zásadní. Montáž autoskel musí být vždy prováděna na profesionální úrovni. Ceny autoskel závisí na jednotlivých typech a modelech vozů. Jiné jsou také ceny autoskel u dodávkových automobilů a třeba autobusů. Montáž autoskel u osobního vozu technikou lepení finančně vychází okolo 1 500 CZK.

Ceny autoskel a levné autosklo

Ceny autoskel se odvíjejí od mnoha nejrůznějších faktorů. Originální autoskla zahraničních vozů jsou vždy při výměně autoskel velkým plusem, ale také dražší alternativou. Levné autosklo se dá zakoupit prostřednictvím internetových stránek různých prodejců. Internetové obchody a levné autosklo přinášejí především značné pohodlí pro zákazníky.
Zobrazení: 218700 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články