Právě vyšlo

Autoskla ceník

27. 5. 2013, 12:48 | Diskuze (1)


Oprava autoskla

27. 5. 2013, 12:47 | Diskuze (0)


Autosklo zdarma

27. 5. 2013, 12:47 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: autosklocz.cz/autosklo » Autosklo Praha 3
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Při výměně čelního skla
vyluxování Vašeho vozidla
a vyčištění klimatizace za 100 Kč
Zavoláme Vám

Autosklo Praha 3

Autosklo Praha 3

27. 5. 2013, 12:46

Váš čtyřkolý miláček si zaslouží tu nejlepší péči. Vždyť každý den nás vozí do práce, děti do školy, dovolenou bez auta si už jen málokdo dovede představit. Jak si svého pojízdného parťáka co nejlépe takzvaně vytunit ? Neuvěřitelný efekt udělají nová autoskla.

Autosklo Praha 3

Autoskla jsou k dostání v široké škále provedení. Obchody s autopříslušenstvím nabízí skla pro všechny typy aut, od osobních vozů až po zemědělské stroje. Nevíte-li si rady s vhodným typem autoskla pro váš vůz, můžete využít osobního poradenství v této oblasti, které nabízí dnes již valná většina prodejců. Vyškolení pracovníci s dlouholetými zkušenostmi Vám jistě dají cenné rady.

Výměna autoskel

V případě nutné výměny autoskla například po nehodě je nejlepší svěřit své auto do rukou profesionálů. Firma Autosklocz.cz navíc spolupracuje se smluvním partnerem pojišťoven pro Střední Čechy a tak může garantovat u každého pojištěného auta výměnu autoskla zdarma, tedy na účet pojišťovny. Jmenovaná firma je skutečným specialistou na výměnu a prodej autoskel, což dokazují tisíce spokojených zákazníků.

Je navíc velmi dostupná pro všechny pražské klienty, jelikož její pobočky lze najít na Praze 2, 5, 6, 8, 9 i 10. Mimoto nabízí i mnoho dalších služeb, mezi kterými je výměna autoskel v dílně i přímo u zákazníka, možnost tónování autoskel, velký výběr střešních oken i s montáží, a samozřejmě v jejich sortimentu nesmí chybět ani různá lepidla a jiné pomůcky na výměnu autoskel. Především však budete mít v této firmě jistotu, že svého miláčka svěřujete do rukou skutečných profesionálů, pro něž je výměna předního i bočních skel banální a chvilkovou záležitostí.

Opravy autoskel

Výše jmenovaná firma nemá problém ani s opravou jakéhokoliv skla na vašem vozidle. Filozofie tohoto výrobce totiž stojí na myšlence, že ne každé okno je třeba ihned nutně vyměnit. Drobná poškození dokáží zkušení mechanici jednoduše a rychle opravit. Tito profesionálové navíc vlastní unikátní technologii, jež umožňuje opravu bodových poškození do průměru 4 cm a podélné praskliny až do průměru 6 cm. Garance pevnosti opraveného skla je samozřejmostí.
Zobrazení: 165875 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články
 • Autoskla Praha 5

  27. 5. 2013, 12:45 | Diskuze (0)

  Potřebujete nová autoskla? Nebo si je přejete "jen" odborně vyleštit, zatmavit, tónovat? Přeměřit propustnost autoskel a podobně? Jakou společnost zvolit? Který autoservis vám poskytne služby na skutečně profesionální úrovni?

 • Autoskla Praha 9

  27. 5. 2013, 12:44 | Diskuze (0)

  Kde na Praze 9 sehnat autoskla za rozumnou cenu či ideálně zařídit jejich výměnu z povinného ručení - toť otázka. Praha 9 je rozlehlá a tak i zdejší nabídka je široká - nějaký přehled zdejších servisů by se určitě hodil.

 • Výměna autoskla Praha 4

  27. 5. 2013, 12:43 | Diskuze (0)

  Potřebuje váš vůz před nadcházejícím zimním období nějakou tu menší opravu? Věřte, že důkladnou péčí autu prodloužíte životnost a sobě rozhodně zpříjemníte jízdu a cestování v něm. Nechte si vyměnit autoskla a řízení se stane požitkem.