Právě vyšlo

Leptání vin

27. 5. 2013, 12:45 | Diskuze (0)


Folie na autosklo

27. 5. 2013, 12:46 | Diskuze (1)


Autosklo nonstop

27. 5. 2013, 12:47 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: autosklocz.cz/autosklo » Autosklo Modřany
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Při výměně čelního skla
vyluxování Vašeho vozidla
a vyčištění klimatizace za 100 Kč
Zavoláme Vám

Autosklo Modřany

Autosklo Modřany

27. 5. 2013, 12:46

Autosklo Modřany s výměnou autoskla zdarma je váš báječný partner. Čelní sklo i s montáží můžete mít zcela bezplatně. Poškození čelního skla pojištěným viníkem nebo připojištěním čelního skla. Platba je hrazena z havarijního pojištění vašeho vozu.

Autosklo Modřany

Autosklo Modřany je smluvním partnerem pojišťoven pro Střední Čechy a ke každému pojištěnému autu v rámci pojistného plnění vymění autosklo na účet pojišťovny. Levné autosklo je vždy pro vás s Autosklem Modřany. Jednou ze služeb automobilistům je atraktivní tónování autoskel. Bonusový program pro řidiče patří ke standardu Autosklo Modřany. Montáž autofólií patří k servisu.

Atraktivní bonusy Autoskla Modřany

Skvělým bonusem je také nainstalování autofólií zcela zdarma. Bonus se vztahuje na tři autoskla. Nová služba nainstalování kvalitních a špičkových protislunečních fólií podpoří a zpříjemní vaše cestování. Dokonalé autofólie přinášejí celou škálu skvělých a komfortních vlastností. Luxusní cestování to je top tónování autoskel a jedinečné zatmavení autoskel.

Autosklo Praha profesionální servis

Spolehlivá firma Autosklo Praha disponuje celou paletou profesionálních služeb řidičům. Levné autosklo, výměna autoskel a opravy autoskel jsou standardem této firmy. Expresní služby jsou příjemným bonusem pro zákazníky. Šíbr střešní okno s atraktivním designem Střešní okna pro automobily se vyrábějí ve svou základních modifikacích. Střešní výklopná s klasickým ovládáním klikou nebo pákovým mechanismem. Okna mají tmavá skal s UV filtrem a prakticky a elegantně jsou vybaveny komfortními zatahovacími roletkami. Tónované bezpečnostní sklo s UV filtrem je atraktivním doplňkem automobilů.

Nová generace posuvných střešních oken šíbr

Střešní okna automobilů se stále zdokonalují s moderními technologiemi a s celkovým vývojem automobilového průmyslu. Bezpečnostní a komfortní ovládání na špičkové úrovni umožňuje ovládat okno pouhým jedním stiskem tlačítka a zároveň uzamknutí celého celkového zamykacího systému. Měření propustnosti autoskel je také jedna ze služeb kvalitní firmy automobilistům.
Zobrazení: 190660 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články