Právě vyšlo

Autoskla ceník

27. 5. 2013, 12:48 | Diskuze (1)


Autoskla ceník

27. 5. 2013, 12:44 | Diskuze (0)


Autosklo Kladno

27. 5. 2013, 12:43 | Diskuze (0)


navigation iconNacházíte se: autosklocz.cz/autosklo » Autosklo Dejvice
Kancelářský nábytek
Kancelářský nábytek za skvělé cený ZDE
Centrální vysavače
Jednoduché centrální vysavače do rodinných domůHusky.cz
Garážová vrata
Kvalitní a levné garážové vrata Altoma.cz
Ohňostoje a pyrotechnika
zabavni-pyrotechnika.cz - pyrotechnika ohňostroje.cz
Kancelářské židle
Hledáte židli do kanceláře nebo pokoje? Kouknete se zde na Kancelářské židle
Duvoca - vysavače
Podívejte se na jednoduch=e centrální vysavače DUOVAC
Kvalitní matrace 1+1
Kvalitní-matrace.eu - matrace, matrace 1+1
Při výměně čelního skla
vyluxování Vašeho vozidla
a vyčištění klimatizace za 100 Kč
Zavoláme Vám

Autosklo Dejvice

Autosklo Dejvice

27. 5. 2013, 12:48

Každý řidič ví, že základem bezpečné jízdy je dobrý výhled z vozidla. Nechcete-li riskovat nehodu, pokutu, odebrání bodů, věnujte pozornost autosklům. Kvalitní a nepoškozená autoskla můžete nakoupit v Autosklo Dejvice.

Autosklo Dejvice

Nejen nakoupit, ale i vyměnit autosklo vašeho vozidla můžete v Autosklo Dejvice. Vybírat můžete z různých barevných odstínů autoskel. Pokud je jejich výměna akutní, stačí zavolat - výměna autoskla proběhne přímo u vás. Zkušenost a zručnost špičkových techniků je zárukou, že vše bude provedeno kvalitně a bleskově - většina autoskel je skladem.

Připojištění čelního i dalšího autoskla se vyplatí

Stačí, aby autu před vámi odlétl od kola kamínek a problém s autosklem je na světě. Pokud máte čelní sklo připojištěné, provede Autosklo Praha při likvidaci pojistné události z povinného ručení viníka montáž a výměnu autoskla zdarma.

Autosklo Dejvice je smluvním partnerem pojišťoven pro střední Čechy, a tak každému pojištěnému autu v rámci pojistného plnění vymění autosklo na účet pojišťovny. Stačí přinést příslušné doklady a o veškeré formality s pojišťovnou – nahlášení pojistné události, sepsání škodního protokolu i nafocení likvidátorem – máte postaráno. Podrobnosti najdete na internetových stránkách www.autosklocz.cz nebo na pobočkách Autosklo Dejvice v Praze 2, 5, 6, 8, 9, 10. Při výměně nebo opravě autoskel můžete využít nabídky tónování autoskel, a to nalepením fólie, která autosklo zatmaví. Dojde i ke snížení teploty interiéru vozidla a navíc je zajištěno větší soukromí a bezpečí cestujícím. Fólie je totiž odolná proti tlakům a úderům. Měření propustnosti skel je při výměně a montáži autoskel často prováděno zdarma.

Montáž nebo výměna skla šíbru, tj. střešního okna výklopného nebo posuvného, rovněž patří do nabídek služeb Autosklo Dejvice. Vybrat si m§žete mj. tmavá skla s UV filtrem.

Chcete-li pořídit levné autosklo, sledujte akce a ceníky jednotlivých internetových prodejců na příslušných webových stránkách.

Zobrazení: 196560 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze

Podobné články
 • Autoskla ceník

  27. 5. 2013, 12:48 | Diskuze (1)

  Pokud potřebujete vyměnit sklo na svém automobilu, hledáte nejdříve jejich cenu. Autoskla ceník je velmi důležitý aspekt, který vás ovlivní. Samozřejmě je velmi důležité, jaké sklo vám firma může nabídnout a délka opravy.

 • Výměna autoskla zdarma

  27. 5. 2013, 12:48 | Diskuze (0)

  Rozbilo se vám auto? Potřebuje servis, náhradní součástku? Nebo jste se dokonce stali účastníky autonehody? Potřebujete vyměnit autoskla? Pokud možno rychle, bez starostí a levně? Nebo možná dokonce zdarma? Je to možné?

 • Oprava autoskla

  27. 5. 2013, 12:47 | Diskuze (0)

  Pokud máte poškozené čelní sklo, není nutná výměna autoskla. Někdy se vyplatí drobnější prasklinky nebo důlky opravit specielní technologií. Po dokončení zásahu ani nepoznáte, kde sklo bylo poškozené, oprava je velmi spolehlivá

 • Výměna autoskla pojišťovna

  27. 5. 2013, 12:45 | Diskuze (0)

  Auto dnes skutečně paří k nezbytnostem, které většina z nás využívá prostě den co den. Stačí třeba jen malá porucha na něm, která nám dočasně znemožní jeho provoz, a známe to všichni. Připadáme si najednou úplně neschopní.

 • Autoskla Praha 5

  27. 5. 2013, 12:45 | Diskuze (0)

  Potřebujete nová autoskla? Nebo si je přejete "jen" odborně vyleštit, zatmavit, tónovat? Přeměřit propustnost autoskel a podobně? Jakou společnost zvolit? Který autoservis vám poskytne služby na skutečně profesionální úrovni?